taking xanax for gad generic xanax xanax source forum

order soma Killeen buy soma nails san francisco soma

taking tramadol with meloxicam tramadol online side effect of tramadol overdose

pakistan valium for sale buy valium online no prescription purchase diazepam Hialeah

ambien makes me want to eat buy ambien online how to safely come off of ambien

soma dry cleaners opening hours order soma rpm soma

buy soma online Scottsdale buy soma como se soma frações com denominadores diferentes

overnight delivery ambien buy ambien too early to refill ambien

indocin and ambien buy ambien online ambien rapid detox

ambien fun facts buy ambien online where can you order ambien online

Opinie o naszych szkoleniach

Hotele PURO

Opinia o szkoleniach prowadzonych przez Darka Tarczyńskiego dla sieci hoteli PURO

Szkolenie z dr Dariuszem Tarczyńskim - Londyn, 04.06.2016

KOMUNIKACJA W RELACJACH PARTNERSKICH

“PROFESJONALNA KOMUNIKACJA I BUDOWANIE EFEKTYWNEGO ZESPOŁU” , cykl szkoleń dla kadry menedżerskiej, kwiecień 2016

„Suuuper! Szkolenie mogłoby być nawet dłuższe. Mam wrażenie, że kilku rzeczy nie zdążyliśmy omówić. Zdecydowanie najfajniejsza akcja z 4!”

„Szkolenie z panem Dariuszem było absolutnie FENOMENALNE. Jego podejście, program szkolenia zmusiło do przemyśleń oraz wzbudziło silną chęć zmiany i poprawy w tak ważnym aspekcie jakim jest komunikacja i budowanie zespołu. Nie bez znaczenia jest jego wyksztalcenie psychologiczne oraz feedback jaki nam dawał (choć czasem nieco bolesny!) Więcej pana Darka!”

„Przede wszystkim chciałabym podziękować za możliwość uczestnictwa w szkoleniu z tak wybitnym autorytetem. Było to dla mnie niezwykle ciekawe i pouczające doświadczenie. Nie wypada mi nawet komentować jakości zajęć, gdyż autorytet dr Tarczyńskiego mówi sam za siebie. Pomimo powyższego chciałabym jednak podzielić się pozytywnym komentarzem, aby móc tym wspomóc powstawanie tego typu wydarzeń w przyszłości.”

„Warsztaty były prowadzone w sposób interaktywny, z ciągłym zaangażowaniem grupy. Pomimo 2 dni po 8 godz nikt nie odczuwał spadku energetycznego czy zmęczenia . Powiedziałabym, że aktywność uczestników z godziny na godzinę była coraz większa. Było to możliwe dzięki wysokim umiejętnościom prowadzącego, który w sposób wzorcowy zarządzał poziomem zaangażowania poszczególnych uczestników. Pomimo, że grupa była dość liczna (ok. 20 osób) każdy miał możliwość wyrażenie swojego zdania oraz przećwiczenia danej umiejętności osobiście. Prowadzący dzięki swoim niezaprzeczalnym kompetencjom oraz długoletniemu doświadczeniu był w stanie w krótkim czasie wypunktować nasze błędy w komunikowaniu się oraz zainscenizować prawidłowy sposób przeprowadzenia rozmowy. Sposób prowadzenia zajęć był bardzo bezpośredni i nawet jeśli obnażone zostały publicznie błędy w sposobie komunikacji to miało to cel wyłącznie edukacyjny. Jeśli tylko istniałaby szansa uczestnictwa w innym szkoleniu prowadzonego przez dr Tarczyńskiego to byłabym bardzo zainteresowana.”

„Super inicjatywa! W pamięci pozostaną mi wykład Mateusza Grzesiaka I ostatni workshop z komunikacji. Świetnie bawiłam się też na Team Builidingu. Niech żalują wszyscy, którzy nie dotarli na którąś z części Pozdrawiam”

„Szkolenie, teoretycznie na wyeksploatowany temat, praktycznie okazało się wybitnie nowatorskie! Bardzo mi się podobało podejście prowadzącego, odkrywcze techniki, praktyczne scenki treningowe. Aż chce się spróbować kierować zespołem, pomimo mojej wieloletniej niechęci i braku przekonania co do własnych umiejętności. Bardzo chętnie poćwiczę warsztat w taki pozytywny sposób. Główną wartością szkolenia, moim zdaniem, był fakt, że odbyło się ono po polsku. Więcej wnosi nauka w tematach umiejętności miękkich w jędyku ojczystym, niż w języku obcym.”

„I enjoyed the workshop very much. It was engaging and fun. I would say it was one of the trainings that I could stay focused the whole time. I would attend such future trainings with pleasure. Thank you for the opportunity.”

Infosys BPO Poland sp. z o.o.

Opinie o szkoleniach INAO


"Analiza wyglądu w komunikacji , 20-21 luty 2016, Londyn


"BUDOWANIE ZESPOŁU" , szkolenie dla YKK Poland sp. z o.o , Mszczonów, marzec 2015

To najlepsze szkolenie na jakim bylem w Polsce

Dyrektor fabryki YKK Poland sp. z o.o

Szkoda, że nie było mnie na wykładzie. Na korytarzach aż huczy, że facet świetny i super temat, który poprowadził. Będzie powtórka?

Marcin

Super pomysł z tym wykładem - bardzo pouczające było to dla mnie. Absolutnie nie stracony czas. Róbcie tego więcej. Wiem jak podrywać i kogoJ

Piotr

Bardzo mi się podobało wystąpienie pana Dariusza Tarczyńskiego – niby mówił, o rzeczach wiadomych, ale jednak rzeczach do zastanowienia sięJ.

Aneta